Klinikai Pszichológia és Addiktológia Tanszék

Cím: 1064 Budapest, Izabella u. 46.
Telefon: + (36-1) 461-2600 /  5601
E-mail: klinadd@ppk.elte.hu
Honlap: https://pszi.ppk.elte.hu/addiktologia


Vezetés

Demetrovics Zsolt tanszékvezető, egyetemi tanár
Telefon/Mellék: KAZY: + (36-1) 461-4500 / 3464
Szoba: KAZY 102, IZU 127.4
E-mail: demetrovics.zsolt@ppk.elte.hu

Munkatársak

Markó Krisztina tanszéki ügyintéző
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 / 5601
Szoba: 408.1
E-mail: marko.krisztina@ppk.elte.hu

Oktatók

Bethlenfalvy Gabriella egyetemi tanársegéd
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 / 5612
Szoba: 414
E-mail: bethlenfalvy.gabriella@ppk.elte.hu
Felvinczi Katalin habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: KAZY: + (36-1) 461-4500 / 3491, IZU: + (36-1) 461-2600 / 5646
Szoba: KAZY 111, IZU 127
E-mail: felvinczi.katalin@ppk.elte.hu
File Domonkos egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 / 5687
Szoba: 417
E-mail: file.domonkos@ppk.elte.hu
Fülöp Emőke egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 5612
Szoba: 414
E-mail: fulop.emoke@ppk.elte.hu
Janacsek Karolina egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 / 3564
Szoba: DAMI C/312, KAZY 413
E-mail: janacsek.karolina@ppk.elte.hu
Király Orsolya egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 06 1 461 2600/5687
Szoba: 519
E-mail: kiraly.orsolya@ppk.elte.hu
Kocsel Natália egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 / 5633
Szoba: 412
E-mail: kocsel.natalia@ppk.elte.hu
Kökönyei Gyöngyi Dr. egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 / 5633
Szoba: 412
E-mail: kokonyei.gyongyi@ppk.elte.hu
Kőváry Zoltán Ernő habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 / 5612
Szoba: 414
E-mail: kovary.zoltan@ppk.elte.hu
Dr. Kun Bernadette egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 / 5623
Szoba: 418
E-mail: kun.bernadette@ppk.elte.hu
Lajtai László egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 / 5611
Szoba: 419
E-mail: lajtai.laszlo@ppk.elte.hu
Logemann Herman Nico Alexander tudományos főmunkatárs
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 / 5628
Szoba: 416
E-mail: alexander.logemann@ppk.elte.hu
Magi Anna egyetemi tanársegéd
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 / 5628
Szoba: 416
E-mail: magi.anna@ppk.elte.hu
Mervó Barbara tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: +(36-1) 461-2600 / 5613
Szoba: 127
E-mail: mervo.barbara@ppk.elte.hu
Németh Ágnes tudományos főmunkatárs
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 / 5670
Szoba: 415
E-mail: nemeth.agnes@ppk.elte.hu
Németh Dezső Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-4500 / 3565
Szoba: DAMI C313, IZU 413
E-mail: nemeth.dezso@ppk.elte.hu
Dr. Reinhardt Melinda egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: + (36 -1) 461-4500 / 5670
Szoba: 415
E-mail: reinhardt.melinda@ppk.elte.hu
Schmelowszky Ágoston habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 / 5686
Szoba: 413
E-mail: schmelowszky.agoston@ppk.elte.hu
Sebestyén Edit tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 /5646
Szoba: 127
E-mail: sebestyen.edit@ppk.elte.hu
Szabó Edina egyetemi tanársegéd
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 / 5633
Szoba: 412
E-mail: szabo.edina@ppk.elte.hu
Várnai Dóra Eszter tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 / 5670
Szoba: 415
E-mail: varnai.dora@ppk.elte.hu
Vizin Gabriella egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 / 5611
Szoba: 419
E-mail: vizin.gabriella@ppk.elte.hu