Klinikai Pszichológia és Addiktológia Tanszék

Cím: 1064 Budapest, Izabella u. 46.
Telefon: + (36-1) 461-2600 /  5601
E-mail: klinadd@ppk.elte.hu
Honlap: https://pszi.ppk.elte.hu/addiktologia
Facebook: https://bit.ly/ELTE-PPK_Klinikai-Pszichologia-es-Addiktologia-Tanszek


Vezetés

Dr. Kun Bernadette tanszékvezető, habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 / 5623
Szoba: 418
E-mail: kun.bernadette@ppk.elte.hu

Munkatársak

Markó Krisztina tanszéki ügyintéző
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 / 5601
Szoba: 408.1
E-mail: marko.krisztina@ppk.elte.hu
Tornyi Zsuzsa Zsófia tanszéki ügyintéző
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 / 5601
Szoba: 408.1
E-mail: tornyi.zsuzsa@ppk.elte.hu

Oktatók, kutatók

Bethlenfalvy Gabriella mestertanár
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 / 5612
Szoba: 414
E-mail: bethlenfalvy.gabriella@ppk.elte.hu
Demetrovics Zsolt egyetemi tanár
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 / 5669
Szoba: 514
E-mail: demetrovics.zsolt@ppk.elte.hu
Eisinger Andrea Judit tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 / 5628
Szoba: 416
E-mail: eisinger.andrea@ppk.elte.hu
Farkas Judit tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 / 5623
Szoba: 418
E-mail: farkas.judit@ppk.elte.hu
Felvinczi Katalin egyetemi tanár
Telefon/Mellék: KAZY: + (36-1) 461-4500 / 3491, IZU: + (36-1) 461-2600 / 5628
Szoba: KAZY 111, IZU 416
E-mail: felvinczi.katalin@ppk.elte.hu
File Domonkos egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 / 5687
Szoba: 417
E-mail: file.domonkos@ppk.elte.hu
Fülöp Emőke egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 / 5612
Szoba: 414
E-mail: fulop.emoke@ppk.elte.hu
Janacsek Karolina egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 / 3564
Szoba: C/312
E-mail: janacsek.karolina@ppk.elte.hu
Király Orsolya egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 / 5601
Szoba: 519
E-mail: kiraly.orsolya@ppk.elte.hu
Kocsel Natália egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 / 5633
Szoba: 412
E-mail: kocsel.natalia@ppk.elte.hu
Kökönyei Gyöngyi Dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 / 5606
Szoba: 127
E-mail: kokonyei.gyongyi@ppk.elte.hu
Kőváry Zoltán Ernő habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 / 5612
Szoba: 414
E-mail: kovary.zoltan@ppk.elte.hu
Lajtai László egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 5611
Szoba: 419
E-mail: lajtai.laszlo@ppk.elte.hu
Logemann Herman Nico Alexander habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 / 5687
Szoba: 417
E-mail: alexander.logemann@ppk.elte.hu
Magi Anna egyetemi tanársegéd
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 / 5628
Szoba: 416
E-mail: magi.anna@ppk.elte.hu
Mervó Barbara egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: +(36-1) 461-2600 / 5628
Szoba: 416
E-mail: mervo.barbara@ppk.elte.hu
Németh Ágnes tudományos főmunkatárs
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 / 5670
Szoba: 415
E-mail: nemeth.agnes@ppk.elte.hu
Prof. Dr. Németh Dezső egyetemi tanár
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-4500 / 3565
Szoba: C/313
E-mail: nemeth.dezso@ppk.elte.hu
Dr. Reinhardt Melinda egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: + (36 -1) 461-4500 / 5601
Szoba: 519
E-mail: reinhardt.melinda@ppk.elte.hu
Schmelowszky Ágoston habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 / 5686
Szoba: 413
E-mail: schmelowszky.agoston@ppk.elte.hu
Sebestyén Edit tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 /5628
Szoba: 416
E-mail: sebestyen.edit@ppk.elte.hu
Szabó Edina egyetemi tanársegéd
Várnai Dóra Eszter egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 / 5670
Szoba: 415
E-mail: varnai.dora@ppk.elte.hu
Vizin Gabriella egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: + (36-1) 461-2600 / 5611
Szoba: 419
E-mail: vizin.gabriella@ppk.elte.hu

Óraadók

Doktoranduszok

Alpay Pelin PhD-hallgató
Colon Pritzker Shany PhD-hallgató
Copur Aysen Senem PhD-hallgató
Drubina Boglárka PhD-hallgató, PhD-hallgató
Dubkin Darina PhD-hallgató
Hörömpöli Ádám PhD-hallgató, PhD-hallgató
Horváth Andrea PhD-hallgató
Kenyhercz Viktória PhD-hallgató
Kiss Tamás PhD-hallgató, PhD-hallgató
Klein Mária PhD-hallgató
Koncz Patrik PhD-hallgató, PhD-hallgató
Koós Mónika PhD-hallgató, PhD-hallgató
Kovács Lilla Nóra PhD-hallgató
Miasnikov Gréti Mirtyll PhD-hallgató
Nagy Léna PhD-hallgató, PhD-hallgató
Oker Kemal PhD-hallgató
Parák András PhD-hallgató
Pesthy Orsolya PhD-hallgató, PhD-hallgató
Rubovszky György PhD-hallgató
Smahajcsik-Szabó Tamás PhD-hallgató, PhD-hallgató
Szőcs Henrietta PhD-hallgató
Tóth Zsófia PhD-hallgató, PhD-hallgató
Tóth-Fáber Eszter PhD-hallgató, PhD-hallgató
Tóthfalusi Dóra PhD-hallgató
Ünsal Berk Can PhD-hallgató
Váradi-Borbás Brigitta PhD-hallgató