Munkatársaink

Elérhetőségek

Cím: 1064 Budapest, Izabella utca 46.
Telefon: (36 1) 461-2681, (36 2) 461-2682
Fax: (36 1) 461-2697
E-mail: pszichologia@ppk.elte.hu

INTÉZETVEZETÉS ÉS TITKÁRSÁG

Demetrovics Zsolt, dékán, intézetigazgató, egyetemi tanár

Telefon:  (36-1) 461-4500/3464
Szoba:  KAZY102, IZU 127.4
E-mail:  demetrovics.zsolt@ppk.elte.hu

Kiss Orhidea, oktatási intézetigazgató-helyettes, egyetemi docens

Telefon:  (36-1) 461-2600/5636
Szoba:  IZU320 
E-mail:  kiss.orhidea@ppk.elte.hu

Felvinczi Katalin, dékánhelyettes, nemzetközi és pályázati igazgató-helyettes, habilitált egyetemi docens

Telefon:  (36-1) 461-2600/5646
Szoba:  IZU 127.6
E-mail:  felvinczi.katalin@ppk.elte.hu

Portörő Péter, titkárságvezető

Telefon:  (36-1) 461-2600/5669 
Szoba:  IZU 127.3
E-mail: portoro.peter@ppk.elte.hu

Farkas Ivett, intézeti ügyintéző

Telefon:  (36-1) 461-2600/5674 
Szoba:  IZU 127.5
E-mail: farkas.ivett@ppk.elte.hu

Simor Elza, intézeti ügyintéző

Telefon:  (36-1) 461-2600/5626
Szoba:  IZU 127.2
E-mail: simor.elza@ppk.elte.hu

TANSZÉKEK

AFFEKTÍV PSZICHOLÓGIA TANSZÉK     

Varga Katalin, tanszékvezető, egyetemi tanár

Telefon:  (36-1) 461-2600/5681
Szoba:  IZU 128
E-mail: varga.katalin@ppk.elte.hu

Bakos Krisztina, tanszéki ügyintéző

Telefon:  (36-1) 461-2600/5675 
Szoba:  IZU 118
E-mail: bakos.krisztina@ppk.elte.hu

FEJLŐDÉS- ÉS KLINIKAI GYERMEKPSZICHOLÓGIA TANSZÉK  

Balázs Judit, tanszékvezető, egyetemi tanár

Telefon:  (36-1) 461-2600/5639
Szoba:  IZU 304
E-mail: balazs.judit@ppk.elte.hu

Fehér Marcell Gábor, tanszéki ügyintéző

Telefon:  (36-1) 461-2600/5619
Szoba:  IZU 311
E-mail: feher.marcell@ppk.elte.hu

SZERVEZET- ÉS KÖRNYEZETPSZICHOLÓGIA TANSZÉK

Dúll Andrea, tanszékvezető, egyetemi tanár

Telefon:  (36-1) 461-2600/5653
Szoba:  IZU 318
E-mail: dull.andrea@ppk.elte.hu

Fehér Marcell Gábor, tanszéki ügyintéző

Telefon:  (36-1) 461-2600/5619
Szoba:  IZU 311
E-mail: feher.marcell@ppk.elte.hu

ISKOLAPSZICHOLÓGIA TANSZÉK

N. Kollár Katalin, tanszékvezető, egyetemi docens

Telefon:  (36-1) 461-4500/3827
Szoba:  KAZY 424.2
E-mail: kollar.katalin@ppk.elte.hu

Bohan Mariann, tanszéki ügyintéző

Telefon:  (36-1) 461-4500/3818
Szoba:  KAZY 424.1
E-mail: bohan.mariann@ppk.elte.hu

KLINIKAI PSZICHOLÓGIA ÉS ADDIKTOLÓGIA TANSZÉK 

Demetrovics Zsolt, tanszékvezető, egyetemi tanár

Telefon:  (36-1) 461-2600/5605
Szoba:  IZU 127.4, IZU 418
E-mail: demetrovics.zsolt@ppk.elte.hu

Markó Krisztina, tanszéki ügyintéző

Telefon:  (36-1) 461-2600/5601
Szoba:  IZU 408.1
E-mail: marko.krisztina@ppk.elte.hu

KOGNITÍV PSZICHOLÓGIA TANSZÉK  

Király Ildikó, tanszékvezető, egyetemi tanár

Telefon:  (36-1) 461-2600/5649
Szoba:  IZU 309
E-mail: kiraly.ildiko@ppk.elte.hu

Tolmár Fanni, tanszéki ügyintéző

Telefon:  (36-1) 461-2600/5649
Szoba:  IZU 311
E-mail: tolmar.fanni@ppk.elte.hu

SZEMÉLYISÉG- ÉS EGÉSZSÉGPSZICHOLÓGIA TANSZÉK

Urbán Róbert, tanszékvezető, egyetemi tanár

Telefon:  (36-1) 461-2600/5616
Szoba:  IZU 408.2
E-mail: urban.robert@ppk.elte.hu

Markó Krisztina, tanszéki ügyintéző

Telefon:  (36-1) 461-2600/5601
Szoba:  IZU 408.1
E-mail: marko.krisztina@ppk.elte.hu

SZOCIÁLPSZICHOLÓGIA TANSZÉK

Kende Anna, tanszékvezető, egyetemi docens

Telefon:  (36-1) 461-2600/5606
Szoba:  IZU 207
E-mail: kende.anna@ppk.elte.hu

Tolmár Fanni, tanszéki ügyintéző

Telefon:  (36-1) 461-2600/5649
Szoba:  IZU 311
E-mailtolmar.fanni@ppk.elte.hu

PSZICHOLÓGIAI TANÁCSADÁS TANSZÉK  

Rácz József, tanszékvezető, egyetemi tanár

Telefon:  (36-1) 461-2600/5691
Szoba:  IZU 104
E-mailracz.jozsef@ppk.elte.hu

Vajda Erzsébet, tanszéki ügyintéző

Telefon:  (36-1) 461-2600/5661
Szoba:  IZU 105
E-mailvajda.erzsebet@ppk.elte.hu